Kontakta oss

BIOBESÖKARE

Besöksadress:
Biograf Panora
Friisgatan 19 D, Malmö

Biljettkassan: 040-611 20 97 | kassa@panora.se

ÖVRIGA FRÅGOR

Inhyrningar och övriga förfrågningar (mobila visningar, utomhusbio, event m.m.): uthyrning@panora.se, läs mer om att hyra våra biosalonger här.

Vill du jobba på Panora? Vi har inga lediga tjänster just nu men du kan alltid skicka en spontanansökan till jobb@panora.se

Ekonomi: Fakturor skickas digitalt till faktura@panora.se

Postadress:
Föreningen Folkets Bio Malmö
Typografgatan 5
21422 Malmö

Org. Nr: 846002-1069

Kontoret, allmänna frågor:  040-611 27 07 | info@panora.se

Biograf Panora drivs av Folkets Bio Malmö, en ideell förening.
Kontakta styrelsen: styrelsen@panora.se.
Är du intresserad av att arbeta som volontär? Berätta lite om dig själv och varför du vill vara volontär på Panora i ett mail till volontar@panora.se.

MEDARBETARE

Anders Helmerius  Verksamhetsledare
anders@panora.se

Andrina Eriksson – Teknik- och driftsansvarig
andrina@panora.se

Ida Åkesson  Kassaansvarig
ida@panora.se

Louise Nassiri  Marknadsförare
louise@panora.se

Oskar Hallberg Tekniskt ansvarig mobil verksamhet
oskar@panora.se

Per Larsson Programansvarig
per@panora.se

Vilma Seth  Personal-, administration- och ekonomiansvarig
vilma@panora.se